- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MITSUI SEIKI
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MITSUI SEIKI HT 4 A
CNC хоризонтален обработващ център MITSUI SEIKI HT 4 A
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MITSUI SEIKI › |
| Производител | MITSUI SEIKI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 499.9 mm |
| Ширина на работната маса | 499.9 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 798.3 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 18.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 60 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 12 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 720.1 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 599.9 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 549.9 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 15-MB | |
| Liquid система за охлаждане | |












































