- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MORI SEIKI
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри MORI SEIKI NH 4000 DCG
CNC хоризонтален обработващ център MORI SEIKI NH 4000 DCG
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MORI SEIKI › |
| Производител | MORI SEIKI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Isère |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 400 mm |
| Ширина на работната маса | 400 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 400 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 18.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 120 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 14000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 630 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 833.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 833.3 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 833.3 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| MORI SEIKI MSX 501 MAPPS II | |
| Колички чейнджър | |
| Liquid система за охлаждане | |










































