- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри NIIGATA
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри NIIGATA SPN 50
CNC хоризонтален обработващ център NIIGATA SPN 50
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 499.1 mm |
| Ширина на работната маса | 499.1 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 29.8 kW |
| Брой инструменти в списанието | 60 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 12000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 749.3 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 749.3 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 749.3 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 16i-M | |
| Ротари работна маса | |









































