- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри OKUMA
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри OKUMA MA 50 HB
CNC хоризонтален обработващ център OKUMA MA 50 HB
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 4669 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 500 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 800 kg |
| Брой инструменти в списанието | 60 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 50 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 5000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 700 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 700 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 500 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 500 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |



















































