- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри TOYODA
- ›
- CNC хоризонтални обработващи центри TOYODA FH-55
CNC хоризонтален обработващ център TOYODA FH-55
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 548.6 mm |
| Ширина на работната маса | 548.6 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 29.8 kW |
| Брой инструменти в списанието | 96 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 5000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 711.2 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 711.2 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 558.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 11-M | |
| Liquid система за охлаждане | |













































