- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Леене под налягане машини
- ›
- Леене под налягане машини FRECH
- ›
- Леене под налягане машини FRECH DAK315H
Diecasting машина FRECH DAK315H
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 315 t |
| Максималното разстояние между плочите за монтиране на матрицата | 550 mm |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 900 mm |
| Ширина на плоча за монтиране на матрицата | 900 mm |
| Мощност на ежектора | 15.9 t |
| Дължина на изхвърлящата ход | 120 mm |
| Диаметър на буталния прът | 40 mm |
| Налягане на хидравличната система | 2.2 MPa |
| Дължина Machine | 6600 mm |
| Широчина машина | 2700 mm |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Тегло на машината за инжекционно формоване | 14 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |





















































