- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- З рамкови преси
- ›
- З рамкови преси BRUDERER
- ›
- З рамкови преси BRUDERER BSTA 25
H кадър натиснете BRUDERER BSTA 25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 25 t |
| Дължина на долната работната маса | 530 mm |
| Широчина на долната работната маса | 530 mm |
| Максимален брой на ударите (ръчен труд) | 1500 1/min |
| Корекция на плъзгача | 51 mm |
| Консумация на мощност | 18.5 kW |
| Височина Machine | 2620 mm |
| Дължина Machine | 2075 mm |
| Широчина машина | 1355 mm |
| Тегло на машината | 4.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































