- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- З рамкови преси
- ›
- З рамкови преси HAULICK
- ›
- З рамкови преси HAULICK HPVD 160 S
H кадър натиснете HAULICK HPVD 160 S
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1972 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 160 t |
| Дължина на долната работната маса | 1130 mm |
| Широчина на долната работната маса | 1100 mm |
| Максимален брой на ударите (ръчен труд) | 140 1/min |
| Минимална дължина на удара на горната част на маса | 5 mm |
| Максимална дължина на удара на горната част на маса | 125 mm |
| Корекция на плъзгача | 120 mm |
| Консумация на мощност | 30 kW |
| Височина Machine | 3800 mm |
| Тегло на машината | 18 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































