- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- З рамкови преси
- ›
- З рамкови преси SCHULER
- ›
- З рамкови преси SCHULER E4-500-3,1-850
H кадър натиснете SCHULER E4-500-3,1-850
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1975 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 500 t |
| Дължина на долната работната маса | 3100 mm |
| Широчина на долната работната маса | 1900 mm |
| Максималното разстояние между масите (в долно положение на плъзгача) | 1155 mm |
| Максимален брой на ударите (ръчен труд) | 12 1/min |
| Максимална дължина на удара на горната част на маса | 850 mm |
| Корекция на плъзгача | 500 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS S 5 | |











































