- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- З рамкови преси
- ›
- З рамкови преси VERSON
- ›
- З рамкови преси VERSON 1000-S4-180 T
H кадър натиснете VERSON 1000-S4-180 T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1965 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 163.3 t |
| Широчина на долната работната маса | 4673.6 mm |
| Дължина на горната работната маса | 2032 mm |
| Ширина на горната работната маса | 4572 mm |
| Максималното разстояние между масите (в долно положение на плъзгача) | 2032 mm |
| Максимален брой на ударите (ръчен труд) | 8 1/min |
| Максимална дължина на удара на горната част на маса | 609.6 mm |
| Корекция на плъзгача | 609.6 mm |
| Височина Machine | 7112 mm |
| Дължина Machine | 6096 mm |
| Широчина машина | 2286 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Пневматичен ежектор | |
| Пневматичен съединител | |









































