- UniMachines
- ›
- Механични преси
- ›
- З рамкови преси
- ›
- З рамкови преси WMW ERFURT
- ›
- З рамкови преси WMW ERFURT PEDG HH 630/500FS 1000 ton
H кадър натиснете WMW ERFURT PEDG HH 630/500FS 1000 ton
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Mazowieckie |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine разглобена |
| Инвентарен номер | 211 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 1000 t |
| Дължина на долната работната маса | 5000 mm |
| Широчина на долната работната маса | 2500 mm |
| Дължина на горната работната маса | 5000 mm |
| Ширина на горната работната маса | 3000 mm |
| Максималното разстояние между масите (в долно положение на плъзгача) | 2000 mm |
| Брой на колена | 4 бр |
| Максимално тегло на инструмента, монтирани върху горната плоча | 35 t |
| Консумация на мощност | 450 kW |
| Височина Machine | 14500 mm |
| Широчина машина | 4500 mm |
| Тегло на машината | 750 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Erfurt Elektronic manual | |
| Хидравлична ежектор | |
| Ръчно управление | |
| Adjustable брой инсулти | |
| Механична Clutch | |
| Хидравличен съединител | |
| Централно смазване | |
| Светлинни завеси | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |





















































