- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси DIEFFENBACHER
- ›
- H рамка хидравлични преси DIEFFENBACHER 350 T
H рамка хидравлична преса DIEFFENBACHER 350 T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 350 t |
| Дължина на работната маса | 1000 mm |
| Ширина на работната маса | 800 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 450 mm |
| Височина Machine | 3690 mm |
| Дължина Machine | 1650 mm |
| Широчина машина | 755 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |



































































