- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси FRITZ MULLER
- ›
- H рамка хидравлични преси FRITZ MULLER ESSLINGEN BZE 1600 T
H рамка хидравлична преса FRITZ MULLER ESSLINGEN BZE 1600 T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2009 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 1600 t |
| Дължина на работната маса | 3230 mm |
| Ширина на работната маса | 1800 mm |
| Максимално разстояние между масите | 1900 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |






























































