- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси HIDROLIKSAN
- ›
- H рамка хидравлични преси HIDROLIKSAN HSA 200 T
H рамка хидравлична преса HIDROLIKSAN HSA 200 T
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| адрес | info@amaron-trading.com |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 602 00 |
| област | Jihomoravský kraj |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Категория | Хидравлични преси HIDROLIKSAN › |
| Производител | HIDROLIKSAN › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2022 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 7796 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 200 t |
| Дължина на работната маса | 1600 mm |
| Ширина на работната маса | 1400 mm |
| Височина Machine | 5000 mm |
| Дължина Machine | 3650 mm |
| Широчина машина | 3400 mm |
| Тегло на машината | 18 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































