- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси HYDROMETAL
- ›
- H рамка хидравлични преси HYDROMETAL HM 100 TD
H рамка хидравлична преса HYDROMETAL HM 100 TD
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 100 t |
| Дължина на работната маса | 600 mm |
| Ширина на работната маса | 600 mm |
| Консумация на мощност | 5.5 kW |
| Височина Machine | 3000 mm |
| Дължина Machine | 1600 mm |
| Широчина машина | 1300 mm |
| Тегло на машината | 4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































