- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси HYLATECHNIK
- ›
- H рамка хидравлични преси HYLATECHNIK HESSP 250 1,5 XA4
H рамка хидравлична преса HYLATECHNIK HESSP 250 1,5 XA4
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 250 t |
| Максимална сила (връщане) | 50 t |
| Дължина на работната маса | 1200 mm |
| Ширина на работната маса | 800 mm |
| Минимално разстояние между масите | 350 mm |
| Максимално разстояние между масите | 500 mm |
| Скорост на буталния прът (без товар) | 25 mm/s |
| Скорост на буталния прът (пресоване) | 15 mm/s |
| Скорост на буталния прът (върне) | 360 mm/s |
| Консумация на мощност | 33 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Осветление | |
| Техническа документация | |














































