- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси MILLUTENSIL
- ›
- H рамка хидравлични преси MILLUTENSIL MIL 162
H рамка хидравлична преса MILLUTENSIL MIL 162
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 90.7 t |
| Дължина на работната маса | 1600.2 mm |
| Ширина на работната маса | 1295.4 mm |
| Минимално разстояние между масите | 400.1 mm |
| Максимално разстояние между масите | 1400.1 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 1000 mm |
| Тегло на машината | 15.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| PLC контролер | |
| CE Декларация | |


















































