- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси MUELLER
- ›
- H рамка хидравлични преси MUELLER 1000 T
H рамка хидравлична преса MUELLER 1000 T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1973 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | При получаване |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 1000 t |
| Дължина на работната маса | 1750 mm |
| Ширина на работната маса | 1100 mm |
| Максимално разстояние между масите | 900 mm |
| Тегло на машината | 35 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |









































