- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси MUELLER WEINGARTEN
- ›
- H рамка хидравлични преси MUELLER WEINGARTEN KE 600-20/13.1.1
H рамка хидравлична преса MUELLER WEINGARTEN KE 600-20/13.1.1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Sankt Gallen |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (връщане) | 600 t |
| Дължина на работната маса | 2000 mm |
| Ширина на работната маса | 1600 mm |
| Максимално разстояние между масите | 930 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 350 mm |
| Консумация на мощност | 65 kW |
| Височина Machine | 5000 mm |
| Тегло на машината | 45 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS S 5 | |
| Контрол на CNC | |









































