- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси P H
- ›
- H рамка хидравлични преси P H HYDRAULIC AUTOMATION
H рамка хидравлична преса P H HYDRAULIC AUTOMATION
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 45.4 t |
| Дължина на работната маса | 660.4 mm |
| Ширина на работната маса | 508 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 101.6 mm |
| Скорост на буталния прът (без товар) | 132.9 mm/s |
| Скорост на буталния прът (пресоване) | 15.7 mm/s |
| Скорост на буталния прът (върне) | 119.4 mm/s |
| Диаметър на буталния прът | 139.7 mm |
| Високо налягане | 13.7 MPa |
| Височина Machine | 3048 mm |
| Дължина Machine | 965.2 mm |
| Широчина машина | 1066.8 mm |
| Тегло на машината | 3.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |










































