- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси PROSPERUS
- ›
- H рамка хидравлични преси PROSPERUS DH 500
H рамка хидравлична преса PROSPERUS DH 500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Śląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | При получаване |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 500 t |
| Дължина на работната маса | 1100 mm |
| Ширина на работната маса | 1000 mm |
| Минимално разстояние между масите | 500 mm |
| Максимално разстояние между масите | 1000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Регулируема сила | |
| Control коригира за преработка на пластмаса | |
| Техническа документация | |










































