- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси TRANEMO
- ›
- H рамка хидравлични преси TRANEMO DPA-250-19
H рамка хидравлична преса TRANEMO DPA-250-19
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 5064 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 254.9 t |
| Дължина на работната маса | 1900 mm |
| Ширина на работната маса | 1000 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 500 mm |
| Консумация на мощност | 30 kW |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 2100 mm |
| Широчина машина | 1600 mm |
| Тегло на машината | 21 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































