- UniMachines
- ›
- Хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси
- ›
- H рамка хидравлични преси VEM Hydraulico
- ›
- H рамка хидравлични преси VEM Hydraulico 150 T
H рамка хидравлична преса VEM Hydraulico 150 T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 1976 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 79V |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 150 t |
| Дължина на работната маса | 1050 mm |
| Ширина на работната маса | 750 mm |
| Максимален ход на буталния прът | 150 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































