- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Тежки стругове мито
- ›
- Тежки стругове мито DAINICHI
- ›
- Тежки стругове мито DAINICHI DN -III
Heavy duty струг DAINICHI DN -III
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1983 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 5000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 1520 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 1200 mm |
| Тегло на заготовката между центровете (макс) | 5 t |
| Мощност на шпиндела | 84 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| 3-челюстта Чък | |














































