- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Тежки стругове мито
- ›
- Тежки стругове мито KOLOMNA
- ›
- Тежки стругове мито KOLOMNA KY 564 Q1
Heavy duty струг KOLOMNA KY 564 Q1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1993 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 5300 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 6300 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 6550 mm |
| Тегло на заготовката между центровете (макс) | 160 t |
| Тегло на струг | 270 t |
Оборудване | |
|---|---|
| 4-челюстта Чък | |














































