- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Тежки стругове мито
- ›
- Тежки стругове мито KRAMATORSK
- ›
- Тежки стругове мито KRAMATORSK 1A676
Heavy duty струг KRAMATORSK 1A676
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Русия |
| област | Калужская область |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Значително износване |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 6000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 3200 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 2500 mm |
| Диаметър седло паче перо | 3200 mm |
| Задно седло паче перо за пътуване | 6000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































