- UniMachines
- ›
- Машини за сгъване
- ›
- NC сгъваеми машини
- ›
- NC сгъваеми машини SCHRODER
- ›
- NC сгъваеми машини SCHRODER MAK II 3000/2,0
NC сгъване машина SCHRODER MAK II 3000/2,0
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на огъване | 3020 mm |
| Максимална дебелина на метала на огъване лист (нормална стомана) | 2 mm |
| Максимален ъгъл на огъване | 135 st |
| Максимална пътуване дължина на горната греда | 250 mm |
| Височина Machine | 1425 mm |
| Дължина Machine | 4185 mm |
| Широчина машина | 1650 mm |
| Тегло на машината | 3.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SCHRÖDER POS 400 | |
| Контрол Foot | |
| Техническа документация | |













































