- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- NC хидравлични гилотини
- ›
- NC хидравлични гилотини DURMAZLAR
- ›
- NC хидравлични гилотини DURMAZLAR DURMA ES 2506
NC хидравлична гилотина срязване DURMAZLAR DURMA ES 2506
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 2550 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 6 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 102 1/min |
| Обща консумация на мощност | 11 kW |
| Височина Machine | 1700 mm |
| Дължина Machine | 3450 mm |
| Широчина машина | 1950 mm |
| Тегло на машината | 5.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |













































