- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- NC хидравлични гилотини
- ›
- NC хидравлични гилотини PIESOK
- ›
- NC хидравлични гилотини PIESOK NTC 2000/4
NC хидравлична гилотина срязване PIESOK NTC 2000/4
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 2000 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 4 mm |
| Обща консумация на мощност | 4 kW |
| Височина Machine | 1520 mm |
| Дължина Machine | 2760 mm |
| Широчина машина | 1650 mm |
| Тегло на машината | 3.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |














































