- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- NC хидравлични спирачки преса
- ›
- NC хидравлични спирачки преса LVD
- ›
- NC хидравлични спирачки преса LVD PPBL-H 135/4000
NC хидравлична преса спирачка LVD PPBL-H 135/4000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 135 t |
| Максимална дължина на огъване | 4000 mm |
| Широчина на долната маса | 180 mm |
| Дълбочина гърло | 200 mm |
| Максимална скорост подход | 80 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 8 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 68 mm/s |
| Капацитет на масления резервоар | 120 l |
| Консумация на мощност | 7.5 kW |
| Тегло на машината | 8.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |













































