- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- NC хидравлични спирачки преса
- ›
- NC хидравлични спирачки преса MENGELE
- ›
- NC хидравлични спирачки преса MENGELE H 200-25
NC хидравлична преса спирачка MENGELE H 200-25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Bayern |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 200 t |
| Максимална дължина на огъване | 3260 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 250 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 590 mm |
| Широчина на долната маса | 280 mm |
| Дълбочина гърло | 320 mm |
| Максимална скорост подход | 90 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 11 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 95 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 33 PS | |
| NC контрол | |












































