- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BATTENFELD
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване BATTENFELD BA 250
Инжектиране пластмаси формоване машина BATTENFELD BA 250
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 25.5 t |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 400 mm |
| Ширина на плоча за монтиране на матрицата | 400 mm |
| Разстояние между колоните (хоризонтален) | 255 mm |
| Разстояние между колоните (вертикално) | 255 mm |
| Дължина Machine | 3000 mm |
| Широчина машина | 1200 mm |
| Височина Machine | 2050 mm |
| Тегло на машината за инжекционно формоване | 2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| BATTENFELD UNILOG 4000 | |
| Техническа документация | |













































