- UniMachines
- ›
- Шприц машини
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване FORTUNE
- ›
- Инжектиране пластмаси машини за формоване FORTUNE VE-100
Инжектиране пластмаси формоване машина FORTUNE VE-100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Сила на затваряне | 99.8 t |
| Тегло Injection | 136.1 g |
| Височина на плоча за монтиране на матрицата | 548.6 mm |
| Ширина на плоча за монтиране на матрицата | 548.6 mm |
| Разстояние между колоните (хоризонтален) | 358.1 mm |
| Разстояние между колоните (вертикално) | 358.1 mm |
| Дължина на изхвърлящата ход | 83.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| OPEN LOOP V-7000 | |
| Контрол на CNC | |





















































