- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини BUFFALO
- ›
- Колона пробивни машини BUFFALO MODEL 18
Колона пробивна машина BUFFALO MODEL 18
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дълбочина гърло (разстояние от оста на шпиндела от рамката) | 228.6 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 460 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2940 1/min |
| Дължина на работната маса | 355.6 mm |
| Ширина на работната маса | 355.6 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 0.5595 kW |
| Тегло на машината | 0.226796 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































