- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини CLAUSING
- ›
- Радиални пробивни машини CLAUSING RF 50/1250
Радиална пробивна машина CLAUSING RF 50/1250
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на рамото | 1219.2 mm |
| Минимална REACH (минимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 349.3 mm |
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 1250.2 mm |
| Минимално разстояние от носа на шпиндела до основата | 349.3 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 1420 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 22.5 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Дължина на основата | 1402.1 mm |
| Ширина на основата | 930.3 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 4.1 kW |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Box маса (кубичен маса) | |
| Liquid система за охлаждане | |













































