- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини DELTA
- ›
- Колона пробивни машини DELTA 17-210
Колона пробивна машина DELTA 17-210
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1951 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална пътувания шпиндел | 101.6 mm |
| Дължина на работната маса | 406.4 mm |
| Ширина на работната маса | 508 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 0.746 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |














































