- UniMachines
- ›
- Машини за пробиване
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси WIEDEMANN
- ›
- Оръдейна кула щанц-преси WIEDEMANN CENTRUM 1000
Купол удар натиснете WIEDEMANN CENTRUM 1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 15 t |
| Максимална дебелина на ламарината | 3.4 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 1016 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 1016 mm |
| Максимална скорост на пробиване (брой на въздействията в минута) | 200 1/min |
| Брой инструменти в купола | 20 бр |
| Височина Machine | 2438.4 mm |
| Дължина Machine | 3581.4 mm |
| Широчина машина | 2590.8 mm |
| Тегло на машината | 6.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 6 | |
| Контрол на CNC | |



















































