- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини
- ›
- Колона пробивни машини REINHOLD
- ›
- Колона пробивни машини REINHOLD CM 3
Колона пробивна машина REINHOLD CM 3
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дълбочина гърло (разстояние от оста на шпиндела от рамката) | 330 mm |
| Максималното разстояние от оста на масата | 400 mm |
| Максимална пътуване седло | 150 mm |
| Дължина на работната маса | 300 mm |
| Ширина на работната маса | 300 mm |
| Дължина на основата | 450 mm |
| Ширина на основата | 450 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 1.6 kW |
| Височина Machine | 2500 mm |
| Дължина Machine | 1100 mm |
| Широчина машина | 600 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































