- UniMachines
- ›
- Табела огъване машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини COLLY BOMBLED
- ›
- 3 ролка табела огъващи машини COLLY BOMBLED 317 R
3 ролка плоча машини за огъване COLLY BOMBLED 317 R
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1974 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на листове метал | 5 mm |
| Работна дължина на ролките | 1600 mm |
| Диаметърът на валяк номер 1 | 130 mm |
| Диаметърът на валяк номер 2 | 130 mm |
| Диаметърът на валяк номер 3 | 130 mm |
| Височина Machine | 1360 mm |
| Дължина Machine | 2560 mm |
| Широчина машина | 1060 mm |
| Тегло на машината | 1.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Механично задвижване | |









































