- UniMachines
- ›
- Ламарина линии
- ›
- Напречни линии на изрязване
- ›
- Напречни линии на изрязване UNGERER
- ›
- Напречни линии на изрязване UNGERER 1500 / 3 / 23
Напречна линия на рязане UNGERER 1500 / 3 / 23
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Śląskie |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine разглобена |
| Инвентарен номер | 1 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дебелина на метала на нарязани листа (Normal Steel) | 3 mm |
| Минимална дебелина на ламарината | 0.5 mm |
| Максимално тегло на ламарина бобина | 15000 kg |
| Максимален вътрешен диаметър на ламарина бобина | 1830 mm |
| Минимална ширина на металния лист | 350 mm |
| Максимална ширина на метални ленти | 1500 mm |
| Максимална скорост на подаване | 20 m/min |
| Точност на рязане | 0.5 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































