- UniMachines
- ›
- Машини за сгъване
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал GOTENEDS (CIDAN)
- ›
- Сгъваеми машини за листов метал GOTENEDS (CIDAN) K-15-20A1200 KOMBI
Сгъване машина за листов метал GOTENEDS (CIDAN) K-15-20A1200 KOMBI
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Śląskie |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 33 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на огъване | 2050 mm |
| Максимална дебелина на метала на огъване лист (нормална стомана) | 1.5 mm |
| Височина Machine | 1500 mm |
| Дължина Machine | 4800 mm |
| Широчина машина | 3000 mm |
| Тегло на машината | 2215 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |
| Ръчна настройка на ъгъла на сгъване | |
| Digital настройка на ъгъла на сгъване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |

-k-15-20a1200-kombi-m.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-1-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-2-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-3-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-4-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-5-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-6-s.jpg)
-k-15-20a1200-kombi-7-s.jpg)







































