- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CHARMILLES
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CHARMILLES ROBOFORM 20
Обемните електрически разряд машина CHARMILLES roboform 20
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 00187 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Дължина на масата | 560 mm |
| Ширина на масата | 400 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 230 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 220 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 320 mm |
| Максимално натоварване маса | 500 kg |
| Максимално тегло на електрода | 200 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |
| Връзка RS | |
| Орбита | |
| C-ос (въртене електрод) | |
| Измерване сонда за заготовките | |
| Списание електрод | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |












































