- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри TAKUMI
- ›
- CNC вертикални обработващи центри TAKUMI V 11 (A)
CNC вертикална машинни център TAKUMI V 11 (A)
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 00070 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1350 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 800 kg |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой на синхронни оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 24 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6000 1/min |
| Минимално разстояние на шпиндела от масата | 150 mm |
| Максимално разстояние на шпиндела от масата | 700 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1100 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 550 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 550 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 15 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 15 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 15 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| MITSUBISHI MELDAS 65 | |
| Връзка RS | |
| Electronic колело за ръчна работа | |
| Инвертор контролира скоростта на шпиндела | |
| Лесно настройване на вертикалната скорост на шпиндела | |
| Централно смазване | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)







































