- UniMachines
- ›
- Машини електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CHEVALIER
- ›
- Обемните машини на електрически разряд CHEVALIER DM 422
Обемните електрически разряд машина CHEVALIER DM 422
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Maryland |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална обработка ток | 50 A |
| Дължина на масата | 690.6 mm |
| Ширина на масата | 390.5 mm |
| Максимална дължина на пътуване X-ос | 400.1 mm |
| Максимална дължина на пътуване Y-ос | 300.1 mm |
| Максимална дължина на пътуване Z-ос | 249.3 mm |
| Максимално натоварване маса | 997.9 kg |
| Диелектрик Капацитет на резервоара | 401.3 l |
| Височина Machine | 2184.4 mm |
| Дължина Machine | 1422.4 mm |
| Широчина машина | 1397 mm |
| Тегло на машината | 2.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































