- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Машини за пробиване пейка
- ›
- Машини за пробиване пейка WZDZ SZCZECIN
- ›
- Машини за пробиване пейка WZDZ SZCZECIN WSD-16
Пейка пробивна машина WZDZ SZCZECIN WSD-16
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 16 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 20 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 500 mm |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 9 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 355 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3150 1/min |
| Максимална пътуване седло | 200 mm |
| Дължина на основата | 258 mm |
| Ширина на основата | 315 mm |
| Тегло на машината | 0.14 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Self-центриране патронник | |
| Техническа документация | |












































