- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON UMS 600
CNC вертикална машинни център MIKRON UMS 600
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 900 mm |
| Ширина на работната маса | 530 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 400 kg |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 6300 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 450 mm |
| Обща консумация на мощност | 9 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| Техническа документация | |











































