- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини CARLTON
- ›
- Радиални пробивни машини CARLTON 3 A
Радиална пробивна машина CARLTON 3 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1961 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | JV-20193TK |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална пътувания шпиндел | 457.2 mm |
| Дължина на рамото | 1828.8 mm |
| Минимална REACH (минимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 330.2 mm |
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 1828.8 mm |
| Минимално разстояние от носа на шпиндела до основата | 266.7 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 1676.4 mm |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 36 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 15 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1500 1/min |
| Височина Machine | 3048 mm |
| Дължина Machine | 3886.2 mm |
| Широчина машина | 1079.5 mm |
| Тегло на машината | 9.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Накланяне кутия маса | |
| Liquid система за охлаждане | |









































