- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини WMW MEUSELWITZ
- ›
- Радиални пробивни машини WMW MEUSELWITZ BR 40 X 1250/1
Радиална пробивна машина WMW MEUSELWITZ BR 40 X 1250/1
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Pennsylvania |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | HB-18984 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Минимална REACH (минимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 299.7 mm |
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 1244.6 mm |
| Минимално разстояние от носа на шпиндела до основата | 374.7 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 1371.6 mm |
| Брой на ротационни скорости на шпиндела | 3 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 2 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 580 1/min |
| Дължина на основата | 1371.6 mm |
| Ширина на основата | 899.2 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 3.7 kW |
| Височина Machine | 3200.4 mm |
| Дължина Machine | 2057.4 mm |
| Широчина машина | 929.6 mm |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Box маса (кубичен маса) | |









































