- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини COLLET
- ›
- Радиални пробивни машини COLLET BU 1600
Радиална пробивна машина COLLET BU 1600
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 1600 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 14 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 710 1/min |
| Височина Machine | 3000 mm |
| Дължина Machine | 3500 mm |
| Широчина машина | 1200 mm |
| Тегло на машината | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Централно смазване | |














































