- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини
- ›
- Радиални пробивни машини VOEST ALPINE
- ›
- Радиални пробивни машини VOEST ALPINE AB 25
Радиална пробивна машина VOEST ALPINE AB 25
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 25 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в леки метали | 30 mm |
| Максимална пътувания шпиндел | 160 mm |
| Максимален обхват (максимално разстояние от оста на шпиндела от колоната) | 650 mm |
| Максималното разстояние от оста на база | 760 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 20 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3000 1/min |
| Дължина на основата | 1000 mm |
| Ширина на основата | 700 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 1.5 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |











































